Marlie Šķiedrvielas

   Latvijā ražota šķiedrvielu produktu līnija MarLie Šķiedrvielas ar dabīgām, garšīgām un veselīgām piedevām. Šķiedrvielas palīdz uzturēt ne tikai labvēlīgu zarnu trakta vidi, bet arī rūpējas par optimālu svaru. Ar mīlestību ņemts no dabas, ar gudrību likts pareizās attiecībās - MarLie šķiedrvielas ar zemeni, aveni, mežrozīti un kviešu zāli.
   Ģimene ar bērniem, kā arī jaunietis, kurš atbildīgi izturas pret savu veselību. Patstāvīgs klients, kurš izvēlas kvalitatīvus pārtikas produktus un veselīgus uztura papildinātājus. Cilvēki, kuri izvēlas bioloģiskus produktus, bez konservantiem un pievienotām E vielām. Tā kā šķiedrvielas ir labvēlīgas zarnu traktam un svara mazināšanai, tad MarLie izvēlēsies tie klienti, kuriem ir aktuāla šīs nosauktās lietas.
MarLie šķiedrvielas dienas deva 2 ēdamkarotes lietošanā ļoti labi iederas kopā samaisot ar jogurtu, kefīru, biezputrā u.c.
Šķiedrvielas ar zemenēm
Zemeni mēs saucam par dārza ogu karalieni, kuras aromāts un garša rada vēlmi sajust to vēl un vēl. Hmm, MarLie Šķiedrvielas ar zemenēm uzberot saldējumam vai pievienojot jogurtam rada vēlmi izbaudīt to vēl un vēl un tā katru dienu. Ieskaties sadaļā Receptes un iegūsti savu gardo un veselīgo ikdienu ar MarLie Šķiedrvielām ar zemenēm.
 Sastāvs: attaukotas, maltas linsēklas, kviešu klijas*, kaltētas, maltas zemenes, topinambūra pulveris*
Šķiedrvielas ar avenēm
Viedi ļaudis saka, ka jāēdot tās ogas un augļi, kas aug mūsu dārzos, kaimiņu dārzos. Un mēs tam piekrītam! MarLie Šķiedrvielas ar avenēm dod iespēju nečiept avenes no kaimiņa dārza vasarā un ziemā neilgoties pēc avenēm, ja rodas vēlme izbaudīt jogurtu vai kefīru ar aveņu garšu.
Sastāvs: attaukotas, maltas linsēklas, kviešu klijas*, kaltētas, maltas avenes, topinambūra pulveris *
Šķiedrvielas ar mežrozītēm
Mežrozītē uzkrājas dabas spēks, kas palīdzot uzturēt locītavu veselību, bez tam mežrozītēs slēpjas dabīgais C vitamīna avots. MarLie Šķiedrvielas ar mežrozīti lielski garšo, iemaisot to sulā.
Sastāvs: attaukotas, maltas linsēklas, kviešu klijas*, kaltētas, maltas mežrozītes*, topinambūra pulveris*
Šķiedrvielas ar kviešu zāli
Kviešu grauds uzkrātos vitamīnus un minerālvielas dod asnam. Kviešu zāles sulas pulverī arī tas viss ir, jo izspiežot sulu no šiem asniem, tiek iegūts enerģijas lādiņš, kas dod veselību, vitalitāti. MarLie Šķiedrvielas ar kviešu zāli lieliski der, pievienojot putrām, kefīram, krējumam, dārzeņu dip mērcēm, kā arī uzberot uz maizes.
Sastāvs: attaukotas, maltas linsēklas, kviešu klijas*, topinambūra pulveris*, izžāvēts kviešu zāles sulas pulveris*
Šķiedrvielas ar smiltsērkšķi
Garda un veselīga oga, kas lieliski iederas MarLie Šķiedrvielu garšu kolekcijā. Lieliski garšos ar plombīra saldējumu vai tāpat, pievienots pie jogurta.
Sastāvs: attaukotas, maltas linsēklas, kviešu klijas*, topinambūra pulveris*, kaltētas, maltas smiltsērkšķu miziņas